O NAS

Przedszkole nr 52 mieści się przy ulicy Ignacego Krasickiego 4, w spokojnej dzielnicy Kamienna Góra, w otoczeniu pięknej, malowniczej zieleni, z dala od ruchu miejskiego. Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 3-6 lat, które przebywają w czterech grupach, których nazwy nawiązują do morskich tradycji naszej placówki: Muszelki, Rybki, Delfinki oraz Wilki Morskie. Zapewniamy im domową atmosferę, profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dostosowane do wieku oraz indywidualnych potrzeb dzieci.

Realizowane programy:
Program wychowania przedszkolnego " Od przedszkolaka do pierwszaka" Ireny Brody.
Wyd. WSiP. Program zgodny z podstawą programową do realizacji przez nauczyciela, jako wsparcie całościowego rozwoju dzieci.

Realizowane projekty:
"Jestem młodym gdynianinem";
"Mały artysta - plastyk";
"Hulajnogą przez Polskę";
"Zdrowie to mój przyjaciel".